Kontakt

Har du frågor om annonsering, skärmlösningar eller materialleverans? Du finner svar på det och mycket mer genom att kontakta någon i vårt fantastiska team!

henrik
Henrik Lövgren
Managing Director

henrik@digitalposter.se
+46 90-12 48 28
+46 70-630 48 47
Joakim
Joakim Cederquist
Sales Manager

joakim@digitalposter.se
+46 90-12 48 28
+46 70-612 48 74
Maria_1
Maria Löfgren
Motion Graphics

maria@digitalposter.se
+46 90-12 48 28
David_1
David Fahlberg
Motion Graphics

david@digitalposter.se
+46 90-12 48 28
Marcis_1
Marcus Thurfjell
Service 
Technician
marcus@digitalposter.se
+46 90-12 48 28
+46 70 612 04 26
sofia_kvadrat_HR
Sofia Pettersson
Communication Officer
sofia@digitalposter.se
+46 90-12 48 28

Hör av dig!

Digital Poster Nyhetsbrev


Norra Obbolavägen 115

904 22, Umeå

090-12 48 28

info@digitalposter.se